Jest nam bardzo miło, że gościsz na stronie Vicommi Media, agencji marketingowo-eventowej specjalizującej się w branży healthcare. Naszą pasją są skuteczna komunikacja i organizacja eventów naukowych. 

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży eventów medycznych oraz komunikacji marketingowej branży farmaceutycznej. Organizujemy międzynarodowe, ogólnopolskie, a także regionalne medyczne konferencje i kongresy. Współpracujemy z wybitnymi postaciami polskiej medycyny i nauki. Zapewniamy kompleksową organizację wydarzeń z pełnym zapleczem logistycznym, technicznym, kreatywnym oraz merytorycznym.

Tworzymy strategie i prowadzimy działania marketingowe marek z branży medycznej oraz farmaceutycznej. Wspieramy ekspertów w promocji profesjonalnych gabinetów specjalistycznych. Planujemy i realizujemy działania PR oraz media relations dla key opinion leaderów. Współpracujemy z towarzystwami naukowymi, klinikami i firmami z branży pharma.

Jesteśmy blisko medycyny i nowoczesnych rozwiązań, zarówno w zakresie terapii, jak i technik komunikowania – chcemy być dla Państwa partnerem w tworzeniu nowej jakości działań, które na długo zapadną w pamięć odbiorcom i zyskają szeroki zasięg.

Zapraszamy do współpracy!

Vicommi Media
kontakt@vicommi.pl
nr tel. 691 142 823